Kosmetický salon a studio Bella Donna

x

Parafínové zábaly rukou

parafin-vana.jpg parafin-ruce1.jpg parafin-sloupnuti.jpg

foto-ruce-1.jpg  Každá žena tuhle větu dobře zná: stáří ženy se nejlépe pozná podle rukou. A přitom se na péči o ruce tak často zapomíná. Parafínové zábaly představují proceduru, která kombinuje zdravotní i estetické účinky. Běžně se aplikují v lázních při léčbě drobných kloubů. Mezi nejoblíbenější patří právě zábaly rukou.
Během zábalu dochází k předání tepla a účinných minerálů do pokožky, zvyšuje se její prokrvení, změkčení a zvyšuje se její tonus, zároveň má blahodárný vliv na drobné klouby, uvolňují se svalové spazmy. Mezi nejoblíbenější patří parafínové zábaly rukou a nohou, pravidelnými parafínovými zábaly se docílí nejen zpevnění nehtů, krásné jemně hedvábné pokožky, jejímu viditelnému a okamžitému omlazení, ale dojde k uvolnění drobných kloubů, ztuhlého zápěstí, které jsou následkem jednostranné námahy např. při práci na počítači.

Parafínové zábaly mají blahodárný účinek při léčbě:
Chorob pohybového systému zánětlivého, degenerativního a úrazového původu, chronické revmatoidní artritidy a dalších onemocnění drobných kloubů končetin dále zhrublé, mozolovité, suché či popraskané pokožky rukou a nohou.V době chladného krásně prohřeje studené končetiny.
Parafínový zábal je možné kombinovat s celkovým kosmetickým ošetřením nebo jako samostatné ošetření ve spojení s přístrojem OxyGeneo+. Hloubková exfoliace, infuze do pokožky rukou, maska a radiofrekvence na omlazení rukou na závěr.