Kosmetický salon a studio Bella Donna

x

Obličejová radiofrekvence-kůra

Radiofrekvenční lifting

tripollar2-3.jpg  geneo-face-3.png

OBLIČEJOVÁ RADIOFREKVENCE je metoda známá také pod názvem nechirurgický lifting. Jedná se o neinvazní techniku, tzn. bez chirurgického zákroku a bez anestézie. Koriguje ochablost pleti, vede k jejímu vypnutí a celkovým výsledkem je dokonalejší tvar obličeje. Dochází ke stimulaci kolagenových vláken a zvýší se krevní mikrocirkulace.

Výsledkem je pevnější pleť s výrazným úbytkem vrásek a zmírněním projevů ochablé pleti. Efektu vypnutí je dosahováno postupně. Po podstoupení ošetření tohoto typu může být pokožka lehce začervenalá. Začervenání samovolně zmizí po krátké době. Pro delší účinek se doporučuje kůra několika ošetření.

Radiofrekvence nemá žádné vedlejší účinky, není bolestivá (klient cítí pouze teplo v ošetřované oblasti) a ihned po ošetření se klient může vrátit zpět do běžného života.

Počet potřebných ošetření záleží na stavu pokožky každého klienta a na jeho požadavcích. Všeobecně se však doporučují 4-6 ošetření, přičemž mezi ošetřeními by měla být paua 15-20 dní. Následná udržovací ošetření umožňují zachování dosažených výsledků.

Zvýhodňené balíčky do vánoc!!!!